AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Emblem Investments Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η  Εταιρεία ΕMBLEM INVESTMENTS LTD με έδρα την Λεμεσό, ενδιαφέρεται να προσλάβει ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ για επίβλεψη και οργάνωση εργοταξίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού.
  • Οργανωτική Ικανότητα, Υπευθυνότητα και πρωτοβουλία.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρίας σε παρόμοια θέση.

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και Συντονισμός Εργοταξίου.
  • Προγραμματισμός Έργου.
  • Έλεγχος ποιότητας και παραλαβής υλικών.
  • Ασφάλεια και υγεία εντός εργοταξίου.

Προσφέρονται:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: administration@embleminvestments.co.uk με θέμα: “ΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ – ANERGOSJOBS.COM”.