AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια

Emblem Investments Ltd: Ζητείται Λογιστής/στρια – Λεμεσός

Η  Εταιρεία ΕMBLEM INVESTMENTS LTD με έδρα την Λεμεσό, ενδιαφέρεται να προσλάβει Λογιστή/στρια για μερική ή και πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώσεις Λογιστικής
  • Οργανωτική Ικανότητα, Υπευθυνότητα , Εχεμύθεια και πρωτοβουλία.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση και τήρηση λογιστικών βιβλίων της Εταιρείας
  • Λογιστικές εγγραφές ΦΠΑ, Κοινωνικές Ασφαλίσεις κλπ

Προσφέρονται:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: administration@embleminvestments.co.uk με θέμα: “ANERGOSJOBS.COM – ΘΕΣΗ ΛΟΓΙΣΤΗ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑΣ”.