AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/τρια Παραγωγής

Maxifoods Ltd: Ζητείται Εργάτης/τρια Παραγωγής – Λάρνακα

Η εταιρεία Maxifoods Ltd. ζητά να προσλάβει ικανό και δραστήριο άτομο για τη θέση Εργάτη/τριας παραγωγής φρέσκων ψαριών και sushi στην Βιομηχανική Περιοχή Δρομολαξιάς.

Καθήκοντα

  • Επεξεργασία, μεταποίηση και συσκευασία των προϊόντων με την χρήση μηχανής ή και χειρωνακτικά
  • Καθάρισμα, συγύρισμα εργασιακού χώρου
  • Γενικές εργασίες

Προσόντα

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή κατάσταση υγείας
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και συνέπεια στην εργασία.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@maxifoods.com.cy με θέμα“Εργάτης/τρια Παραγωγής – ANERGOSJOBS.COM” ή στο φάξ 24660281.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 24660214 κ. Μαρία Ψωμά