AD 8 code

Ζητείται Προσωπικό Ασφαλείας

K. Treppides Co Ltd: Ζητείται Προσωπικό Ασφαλείας – Λεμεσός

Θέση: Προσωπικό Ασφαλείας για τα γραφεία της εταιρείας στην Λεμεσό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Ολοκληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Κατοχή άδειας φύλακα θα αποτελεί πλεονέκτημα

Καθήκοντα

  • Έλεγχος πρόσβασης ατόμων και οχημάτων
  • Στατική φύλαξη
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία ή καθήκοντα σχετικά με την παροχή φρούρησης και ασφάλειας στις εγκαταστάσεις

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email: hr@treppides.com  γράφοντας ΠΑ/0220 – ANERGOSJOBS.COM.

Για επιπρόσθετες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε:

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού | Τηλ: 22678944

Treppides Tower, Καυκάσσου 9, Αγλαντζιά, CY-2112, Λευκωσία, Κύπρος