AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Astral Pool Cyprus: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η πολυεθνική εταιρεία ASTRAL POOL CYPRUS, με έδρα την Λεμεσό, δέχεται αιτήσεις πρόσληψης για Αποθηκάριο.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • O βασικότερος τομέας απασχόλησης θα είναι η εκτέλεση παραγγελιών / τιμολογίων και η διατήρηση των αποθηκών σε τάξη.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα στον τομέα απαραίτητη
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματική άδεια χρήσης forklift.
  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ώρες Εργασίας

Δευτέρα – Παρασκευή  / 8:00 – 16:00

Απολαβές

Προσφέρετε ελκυστικό πακέτο απολαβών και 13ος μισθός

Στείλτε το βιογραφικό σας στο dagathocleous@astralpool.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” για μια πρώτη αξιολόγηση.

Για πληροφορίες καλέστε στο 25 754424.