AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Γραφείου

ÖKOHAUS GER: Ζητείται Βοηθός Γραφείου – Λάρνακα

ΖΗΤΕΙΤΑΙ  ΒΟΗΘΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Η ÖKOHAUS GER- Κατασκευές Προκατασκευασμένων Ενεργειακών Οικολογικών Κατοικιών, στα πλαίσια της συνεχούς επέκτασης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα βοηθό γραφείου για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη Γνώση MS Word και χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Καλή Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας και γραφής .
  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές, στην λογιστική ή άλλο κλάδο ή εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα :

  • Διαχείριση και Παρακολούθηση αρχείου πελατών
  • Δακτυλογράφηση επιστολών συναφή με τις δραστηριότητες της εταιρείας .
  • Αλληλογραφία
  • Αρχειοθέτηση
  • E-mails/ Τηλέφωνα
  • Υποδοχή πελατών

Απολαβές :

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πενθήμερη εργασία
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια και Γ.Ε.Σ.Υ.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλ. Διεύθυνση: info@okohausger.com   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.