AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης

MegaTeL: Ζητείται Υπεύθυνος Αποθήκης – Λευκωσία

Η MegaTeL δραστηριοποιείται στον τομέα της τεχνολογίας-τηλεπικοινωνίας και ειδικότερα στο τομέα της χονδρικής πώλησης -διανομής κινητών τηλεφώνων, tablet, smart devices, laptops και περιφερειακών με έδρα της τη Λευκωσία , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στην θέση [ Υπεύθυνος Αποθήκης ]

Περιγραφή Θέσης:

  • Παραλαβή και αποστολή δεμάτων.
  • Οργάνωση Αποθήκης και διαχείριση προϊόντων
  • Διεκπεραίωση Παραγγελιών
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων στην αποθήκη
  • Διευθέτηση και διαχείρισή αποθέματος
  • Έκδοση παραστατικών (δελτίων αποστολής, τιμολογίων , αποδείξεων , αναφορών κτλ)  και άλλα γενικά καθήκοντα.
  • Υποστήριξη και εξυπηρέτηση συνεργατών.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος Κολεγίου , Λυκείου ή κάτοχος πτυχίου
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή και MS Office.
  • Υπεύθυνο και οργανωμένο άτομο με επαγγελματισμό ,με οργανωτικές δεξιότητες και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πρόθυμος, με ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδηγού (με ταχύτητες)
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον υπό πίεση και ικανότητα να τηρεί χρονοδιαγράμματα.
  • Γνώση SAP ERP ή/και προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική  διεύθυνση HR@megatel.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”