AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

Spyros Stavrinides Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

Η εταιρεία SPYROS STAVRINIDES LTD, η οποία δραστηριοποιείται στην εισαγωγή γεωργικών μηχανημάτων, εξαρτημάτων ύδρευσης, βαλβίδων και γεωργικών εφοδίων, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Μηχανολόγου Μηχανικού πλήρους απασχόλησης στα Κεντρικά Γραφεία της στην Λευκωσία.

Απαιτούμενα προσόντα:

1. Κάτοχος Πτυχίου Mechanical Engineering ή άλλου συναφούς κλάδου

2. Προηγούμενη τουλάχιστο πενταετής εμπειρία

3. Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

4. Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

5. Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα και δυνατότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας και ανάληψης ευθύνης

6. Λευκό Ποινικό Μητρώο

7. Άδεια Οδήγησης

Κύρια Καθήκοντα:

1.      Σύστημα Ασφαλείας και Υγείας της εταιρείας

2.      Τήρηση του υφιστάμενου ISO της εταιρείας

3.      Ετοιμασία εγγράφων προσφορών

4.      Εποπτεία του στόλου αυτοκινήτων και μηχανημάτων της εταιρείας κ.α.

Μισθός αναλόγως προσόντων , πενθήμερη εργασία (ΩΡΑΡΙΟ: 08.00-13.00, 14.00-17.00) ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και εκπαίδευση.

Email:Email Address: ltdinfo@stavrinides.com.cy   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”