AD 8 code

Seven Property Group Ltd: Θέση Εργασίας

Seven Property Group Ltd: Ζητείται Customer Service Officer – Λάρνακα

Η εταιρεία Seven Property Group, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παροχής υπηρεσιών ακινήτων με έδρα την Λάρνακα, ζητά να προσλάβει άτομο για να ενταχθεί στο δυναμικό της, στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αρίστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση χρήση Η/Υ (Microsoft Word, Excel, Outlook)
  • Ταχύτητα στην δακτυλογράφηση
  • Προηγούμενη πείρα στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Καθήκοντα και Αρμοδιότητες
  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Αν πληρείτε τα πιο πάνω προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας στο email: 👉info@sevenpropertygroup.com

 με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”