AD 8 code

Ζητείται Graphic Designer

ARTMAN Advertising: Ζητείται Graphic Designer – Λεμεσός

Η εταιρεία ARTMAN Advertising με έδρα τη Λεμεσό ζητά να προσλάβει Graphic Designer για μόνιμη ή μερική απασχόληση.

Καθήκοντα: Συμμετοχή σε πολλά projects όπως σχεδιασμός διαφημιστικών εντύπων, συσκευασιών, καταλόγων, λογότυπα, διαφημιστικό υλικό, car wrapping κ.α.

Σχεδιασμός social media posts.

Προσόντα: Πτυχίο στο Graphic Design

Άριστη γνώση των προγραμμάτων Corel, Adobe (Photoshop, Illustrator).

Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Τουλάχιστον 2 χρόνια πείρα.

Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση και multitask.

Δημιουργικότητα, φρεσκάδα και πάθος για design.

Γνώσεις στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και φωτογράφισης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ατομικές Δεξιότητες: Προσεκτικότητα στην εκτέλεση των εργασιών, Τήρηση προθεσμιών. Ομαδικό πνεύμα. Οργανωτική ικανότητα.

Δημιουργικές ιδέες και όρεξη για δουλεία.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με δείγμα της δουλειάς τους (portfolio) αν
υπάρχει, σημειώνοντας τη θέση για την οποία εκδηλώνεται το ενδιαφέρον – μόνιμη ή μερική απασχόληση), στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση

artman@cytanet.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.