AD 8 code

Blue Island Plc: Θέση Εργασίας (μισθός €1,200 – €1,500)

Blue Island Plc: Ζητείται Διοικητικός Βοηθός στο Τμήμα Εισαγωγών και Εξαγωγών – Λευκωσία

Η εταιρεία Blue Island Plc, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού, ενδιαφέρεται να προσλάβει Διοικητικό Βοηθό στο Τμήμα Εισαγωγών και Εξαγωγών στα κεντρικά της γραφεία στη Βιομηχανική Περιοχή Στροβόλου στη Λευκωσία.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες / προμηθευτές για την παραλαβή και εκτέλεση παραγγελιών.
  • Διαχείριση και Διατήρηση της βάσης δεδομένων πελατών και προμηθευτών.
  • Ανάπτυξη πρωτοβουλιών και υπευθυνότητα για την επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων / KPIs.
  • Συμμόρφωση στους κανονισμούς και πολιτικές της εταιρείας σχετικά με την πολιτική εμπορίου, την ασφάλεια και τους νομικούς κανονισμούς.
  • Καθημερινές / Εβδομαδιαίες αναφορές σχετικά με τις εργασίες που ανατέθηκαν.

Απαιτούμενα Ακαδημαϊκά Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου με προτίμηση στους τομείς της Διοίκησης Επιχειρήσεων, Δημόσιων Σχέσεων και Πωλήσεων.
  • 1-2 χρόνια Εμπειρίας στους Τομείς Πωλήσεων και Αγορών.
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας.
  • Εξαιρετική Γνώση της Microsoft Office.
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα.
  • Επαγγελματισμός.

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Ο μισθός κυμαίνεται από €1,200 – €1,500, αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@blue-island.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι και την Παρασκευή 28/02/2020.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 22515763.