AD 8 code

Ζητούνται Υπάλληλοι Υπεραγοράς

POP LIFE Supermarkets: Ζητούνται Υπάλληλοι Υπεραγοράς – Παγκύπρια

Η POP LIFE SUPERMARKETS ζητά Υπαλλήλους Υπεραγοράς για τις Υπεραγορές της στις Επαρχίες (Λευκωσία, Λάρνακα, Λεμεσό, Αμμόχωστο και Πάφο):

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ανεφοδιασμός Υπεραγοράς με Προϊόντα
  • Διατήρηση επαγγελματικού περιβάλλοντος στο χώρο της Υπεραγοράς
  • Ενημέρωση για τα Προϊόντα
  • Καθαρισμός των ραφιών και του καταστήματος
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Βασική γνώση αγγλικών
  • Βασική γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή