AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Αποθηκάριοι

Όμιλος Μαλλούππας & Παπακώστας: Ζητούνται Βοηθοί Αποθηκάριοι – Four Day Clearance – Λευκωσία

Το Four Day Clearanceείναι μια δραστηριότητα του ομίλου Mallouppas & Papacostas (έκθεση επίπλων) η οποία εδρεύει στα Λατσιά στη Λευκωσία και αναζητούμε για ενίσχυση της ομάδας μας δύο Βοηθούς Αποθηκάριους για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Παραλαβή εμπορευμάτων.
  • Παράδοση εμπορευμάτων.
  • Καταμετρήσεις εμπορευμάτων.
  • Διασφάλιση ότι όλες οι κινήσεις των αποθεμάτων γίνονται με τα κατάλληλα έγγραφα.
  • Διατήρηση του χώρου της αποθήκης σε ψηλά επίπεδα καθαριότητας και συγυρίσματος.
  • Διεκπεραίωση άλλων συναφή καθηκόντων που μπορεί να ανατεθούν.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ομαδικό πνεύμα.
  • Όρεξη για δουλειά.

Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται μισθός αναλόγως προσόντων.

Αιτήσεις

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλούμε όπως στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο recruitment@mp-group.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείτε μαζί μας στα:

ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, Τ.Κ. 23841, 1686 Λευκωσία

Τ: 22550400

F: 22550475

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού