AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

A.Y. Toumazis Quantity Surveyors L.L.C: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η εταιρεία Α.Υ. ΤΟUMAZIS Quantity Surveyors L.L.C, επιμετρητές ποσοτήτων, ζητά για άμεση πρόσληψη Πολιτικού Μηχανικού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου Πολιτικής Μηχανικής
  • Να μπορεί να διαβάζει αρχιτεκτονικά και στατικά σχέδια
  • Καλό χειρισμό και γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AUTOCAD
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (κυρίως EXCEL, Word, emails και Windows -Οργάνωση Φακέλων και Αρχείων)
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας τόσο γραπτής όσο και προφορικής

Βασικά καθήκοντα

  • Επιμέτρηση αρχιτεκτονικών, στατικών σχεδίων
  • Ετοιμασία Δελτίου Ποσοτήτων
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@aytouma.com   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”