AD 8 code

Marathon Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Marathon Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Marathon Trading, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες εισαγωγής φαρμακευτικών προϊόντων στην Κύπρο, επιθυμεί να προσλάβει δυναμικό άτομο για την θέση του Ιατρικού Επισκέπτη.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη προώθησης μεταξύ άλλων φαρμάκων, ιατροτεχνολογικών προϊόντων και συμπληρωμάτων διατροφής σε επαγγελματίες υγείας
  • Συμμετοχή σε συνέδρια και σεμινάρια σε Κύπρο και εξωτερικό

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στους κλάδους της φαρμακευτικής, της βιολογίας, της χημείας, ιατρικών επισκεπτών ή άλλων συναφών κλάδων
  • Προηγούμενη πείρα, τουλάχιστον 3 χρόνων στο συγκεκριμένο κλάδο
  • Επικοινωνιακές ικανότητες/ Διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Εργατικότητα/ Μεθοδικότητα
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα μετακίνησης σε όλες τις πόλεις

Απολαβές και ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο & Εταιρικό Tablet
  • Εξαιρετικές ευκαιρίες κατάρτισης και ανάπτυξης
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εργασία σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά

Αιτήσεις

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο secretary@marathontrading.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο μέχρι 12 Φεβρουαρίου 2020. Για περισσότερες πληροφορίες απευθύνεστε στο 22899500