AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης

PAP Medfical Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης – Λεμεσός

Καθήκοντα:

  • Βασικός/ή χρήστης του Συστήματος Διαχείρισης Αποθήκης (WMS)
  • Διασφάλιση της αποτελεσματικότητας των εργασιών της αποθήκης
  • Επιτήρηση και συμβολή στις διαδικασίες παραλαβής, αποθήκευσης, ετοιμασίας παραγγελιών και διανομής
  • Ανάθεση και κατανομή εργασιών στους αποθηκάριους και διανομείς
  • Συνεχής επαφή με το τμήμα αγορών και πωλήσεων με σκοπό την εν καιρό πρόβλεψη αναγκών και πιθανών ελλείψεων των αποθεμάτων
  • Επίβλεψη της συντήρησης του εξοπλισμού
  • Διατήρηση της αποθήκης σε άρτια φυσική κατάσταση
  • Τήρηση και φύλαξη όλων των απαραίτητων σχετικών αρχείων
  • Μελέτη και συμμόρφωση με την νομοθεσία, για την αποθήκευση, διαχείριση υλικών και αποστολή φορτίων

Δεξιότητες και προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Προηγούμενη πείρα στη χρήση Συστήματος Διαχείρισης Αποθήκης (WMS) ή άλλου ERP, αποτελεί απαραίτητο προσόν
  • Προηγούμενη πείρα στη χρήση Συστήματος Ραφιών για παλέτες (Pallet Racking System), αποτελεί απαραίτητο προσόν
  • Η γνώση του προγράμματος SAP καθώς και άλλων συστημάτων πληροφορικής, που αφορούν την διαχείριση παραγγελιών, τιμολογίων και αποθεμάτων θεωρείτε επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πιστοποιητικό οδήγησης Fork Lift
  • Καθαρή άδεια οδήγησης
  • Γνώση Η/Υ

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο προνοίας
  • 13ος μισθός

Πόλη εργασίας: Λεμεσός

Παρακαλώ, όπως στείλετε της αιτήσεις σας στο: maria.rodis@papmedical.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”