AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Γραφείου

PACK4U LTD: Ζητείται Βοηθός Γραφείου – Λευκωσία

Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα του χοντρικού και λιανικού εμπορίου με έδρα την Λευκωσία ζητά να προσλάβει έμπειρη/ο κοπέλα/άντρα (πλήρους απασχόλησης) για να στελεχώσει την επιχείρηση ως βοηθός γραφείου. Απαραίτητα να επισυνάπτεται βιογραφικό.

Προσόντα:

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Προηγούμενη εμπειρία απαραίτητη.
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός, εχεμύθεια.
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας.

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών – Microsoft Office (Word- Excel)

Για προσωπική συνέντευξη θα καλέσουμε μόνο όσους επιλεγούν.

Θα ακολουθήσει προσωπική συνέντευξη για τις λεπτομέρειες.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: pack4u@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”