AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

EMA Mechanical Contractors Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η εταιρεία EMA MECHANICAL CONTRACTORS LTD που δραστηριοποιείται στον τομέα των μηχανολογικών εγκαταστάσεων, με έδρα την Λεμεσό, ζητά για άμεση πρόσληψη γραμματέα.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Οργάνωση εργασιών γραφείου σε σχετικά θέματα & έργα (εκκρεμότητες, εργασίες, παραγγελίες, κλπ).
  • Τηλεφωνική και γραπτή επικοινωνία με πελάτες, συνεργάτες κλπ.
  • Προγραμματισμός και συντονισμός εργασιών / συναντήσεων
  • Αρχειοθέτηση και Οργάνωση πελατών, έργων, εργασιών
  • Άριστη χρήση γραπτού λόγου
  • Formal Typing
  • Διοίκηση Γραφείου και οργάνωση εργασιών γραφείου
  • Ελληνική Δακτυλογραφία
  • English Typing

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε γραμματειακά ( π.χ. Cyprus college etc.)