AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια

Suntechnics Ltd: Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια – Λεμεσός

H Suntechnics Ltd, θυγατρική του Ομίλου Green Energy, ζητά να προσλάβει εργάτη/τρια,  με δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.

Γενικά καθήκοντα και ευθύνες:

  • Συνεργασία με την ομάδα για τον καθαρισμό των χόρτων σεφωτοβολταϊκά πάρκα.
  • Συνεργασία με την ομάδα για τον καθαρισμό φωτοβολταϊκών πλαισίων σε έργα τύπουNet Billing.
  • Βοήθεια στην ομάδα σε περιπτώσεις αντιμετώπισης προβλημάτων στα φωτοβολταϊκά πάρκα.
  • Άλλα γενικά καθήκοντα σχετικά με τις δραστηριότητες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Γνώση ηλεκτρολογίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Λευκό ποινικό μητρώο.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης ιδιωτικού οχήματος.
  • Τυπικότητα στην τήρηση οδηγιών.
  • Βασική γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια, σεβασμός.

Απολαβές και ωφελήματα:

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση:
info@geg.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”