AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

HAR AX (Construction) Ltd: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου – Λεμεσός

Η εταιρία HAR AX (CONSTRUCTION) LIMITED ζητά να προσλάβει πολιτικό μηχανικό εργοταξίου για  πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού και Μέλος ΕΤΕΚ
  • Τριετή πείρα σαν μηχανικός εργοταξίου
  • Γνώση AutoCAD, ΜS Project
  • Γνώση word και excel
  • Γνώση Αγγλικών.

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και οργάνωση έργων.
  • Προγραμματισμός και Συντονισμός εργασιών στα εργοτάξια.
  • Εξασφάλιση ποιότητας κατασκευής.
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος.
  • Συντονισμός Εργολάβων και Υπεργολάβων.
  • Προετοιμασία διατακτικών για πληρωμές

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: info@harax.com, αναγράφοντας τον κωδικό HR2019/3 – ANERGOSJOBS.COM.