AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Αποθήκης

Leo Patriotis Ltd: Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Αποθήκης – Λεμεσός

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Διαχείριση αποθεμάτων
  • Παραλαβή και επεξεργασία εισερχόμενων αποστολών
  • Διατήρηση της ροής των εμπορευμάτων
  • Εκφόρτωση αποστολών (container)
  • Μέτρηση παλετών, κιβωτίων, κουτιών
  • Τακτοποίηση κιβωτίων/ προϊόντων σε παλέτες
  • Διατήρηση αποθεμάτων στην αποθήκη και μετακίνηση προϊόντων για εκτέλεση παραγγελιών
  • Λειτουργία του περονοφόρου οχήματος και άλλου εξοπλισμού για τη διανομή, αποθήκευση και μεταφορά εμπορευμάτων και φορτίου από αποβάθρες φόρτωσης, οχήματα παράδοσης, χώρους αποθήκευσης
  • Μετακίνηση αποθέματος από τις αποθεματικές θέσεις αποθήκευσης προϊόντων σε τοποθεσίες συλλογής (αναπλήρωση αποθέματος)
  • Τοποθέτηση ετικετών σε παλέτες, ράφια
  • Υποβοήθηση στην φόρτωση εξερχόμενων αποστολών
  • Υποβοήθηση στην διαδικασία συλλογής προϊόντων από τα ράφια και την ολοκλήρωση παραγγελιών
  • Έλεγχος αποθέματος, καταμέτρηση αποθέματος
  • Εργασίες καθαρισμού, συντήρησης και οργάνωσης

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Γνώση χειρισμού μηχανημάτων αποθήκης/ περονοφόρου οχήματος
  • Άδεια οδήγησης (Κανονική, χωρίς βαθμούς ποινής)
  • Γνώση σχετικά με τις βέλτιστες πρακτικές αποθήκης και ασφάλειας
  • Υπευθυνότητα, σοβαρότητα και επαγγελματισμός

Απολαβές

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας, συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού και Ταμείο Αδειών.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σημείωμα σας (CV) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: marianna.nicolaou@patriotis.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” Φαξ: 25872175 ή στο Τηλέφωνο επικοινωνίας: 25872115

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και η επικοινωνία θα γίνει μόνο για τους υποψηφίους που πληρούν τα κριτήρια.