AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Hercules Group: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρία HERCULES ζητά αποθηκάριο με εμπειρία στη δημιουργία και διαχείριση αποθήκης.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση αποθήκης
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Γενική υποστήριξη

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Αποτελεσματικότητα και προσήλωση σε στόχους
  • Διάθεση για εργασία και ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών καθώς και bonus επίτευξης στόχων.

Για υποψήφιους από Ελλάδα παρέχεται βοήθεια στην μετεγκατάσταση

Για αποστολή βιογραφικών και πληροφορίες στο production@hercules-group.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή στο 99347373