AD 8 code

Corina Snacks Ltd: Θέση Εργασίας

Corina Snacks Ltd: Θέση Εργασίας – Πάφος

Ο όμιλος PEPSICO που αντιπροσωπεύεται στην Κύπρο από την Corina Snacks Ltd, στον τομέα παραγωγής και πώλησης Snacks, με προϊόντα παγκόσμιας εμβέλειας όπως Lay’s, Doritos, Cheetos, Quaker, επιθυμεί να καλύψει την κάτωθι κενή θέση:

Διανομέας Πάφος

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Διανομή προϊόντων στους πελάτες του δρομολογίου του
  • Σωστή ταξινόμηση και ανακύκλωση των προϊόντων στο ράφι
  • Εισπράξεις από πελάτες του δρομολογίου του

Απαιτούμενα Προσόντα/Προφίλ Υποψηφίου

  • Επαγγελματική άδεια οδηγού
  • Κάτοικος Λεμεσού
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες επικοινωνίας

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ:

  • Δυναμικό και προκλητικό περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα, με την ένδειξη DELPAPHOS20, στο e-mail Vaios.Gougoustamos@pepsico.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο fax 25391521 ή ταχυδρομικά στην ακόλουθη διεύθυνση PO Box 55074, CY-3820, Limassol.