AD 8 code

Ζητείται Διοικητικός Λειτουργός

ΕΤΑΠ Λευκωσίας: Ζητείται Διοικητικός Λειτουργός – Λευκωσία

Η Εταιρεία Τουριστικής Ανάπτυξης και Προβολής Περιφέρειας (ΕΤΑΠ) Λευκωσίας, η οποία δραστηριοποιείται στο τομέα της ανάπτυξης και προβολής δράσεων του τουρισμού, ζητά να προσλάβει Διοικητικό Λειτουργό.

Καθήκοντα

Τα κύρια καθήκοντα του Λειτουργού μεταξύ άλλων είναι να:

  • Παρέχει υποστήριξη για τον προγραμματισμό, οργάνωση, συντονισμό και διεξαγωγή των δραστηριοτήτων της Εταιρείας
  • Συμβάλλει στην ετοιμασία και υλοποίηση της στρατηγικής Τουρισμού της Εταιρείας
  • Αναλαμβάνει τη διοργάνωση εκδηλώσεων, εκθέσεων, φεστιβάλ, συνεδρίων και σεμιναρίων
  • Αναλαμβάνει και διεκπεραιώνει οποιεσδήποτε ενέργειες σχετίζονται με την εύρυθμη λειτουργία της Εταιρείας
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα του/της ανατεθούν

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πανεπιστημιακό Δίπλωμα ή τίτλος ή ισότιμο προσόν στα ακόλουθα θέματα: Τουρισμός, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ, Δημοσιογραφία /Επικοινωνία, Δημόσιες Σχέσεις ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία στη διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Εμπειρία σε εργασία συναφή με τα καθήκοντα της θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση και διαχείριση λογαριασμών και περιεχομένου των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης είναι απαραίτητη
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Μεθοδικό άτομο με ικανότητες συντονισμού, οργάνωσης και προγραμματισμού,
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (πχ. Microsoft Office, Internet, E-mail, κλπ)
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας προφορικά και γραπτά
  • Γνώση διαχείρισης Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον πλεονέκτημα

Υποβολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι την Τρίτη, 4 Φεβρουαρίου 2020, στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο reception@ncci.org.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.