AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

House Solution Center: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία House Solution Center που δραστηριοποιείται στον τομέα τεχνικών υπηρεσιών, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ενδιαφέρεται να προσλάβει Γραμματέα πλήρους απασχόλησης για την επαρχία Λευκωσίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και των προγραμμάτων office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άτομο με ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Δακτυλογράφηση και ετοιμασία εγγράφων
  • Αρχειοθέτηση
  • Οργάνωση γραφείου

Απολαβές:

  • Μισθός  αναλόγων προσόντων (750-1000 ευρώ), πενθήμερη εργασία (ΩΡΑΡΙΟ: 08.00-17.00)

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: hsolutionc@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”