AD 8 code

Ζητείται Αρχιτέκτονας

Petros Stamataris Architects L.L.C.: Ζητείται Αρχιτέκτονας – Λεμεσός

Καθήκοντα:

  • Αφορούν την μελέτη και προετοιμασία αρχιτεκτονικών σχεδίων για σκοπούς έκδοσης Πολεοδομικής και Οικοδομικής Άδειας, και την ετοιμασία τρισδιάστατων μοντέλων και φωτορεαλιστικών για σκοπούς παρουσίασης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση AutoCad
  • Πολύ καλή γνώση 3D προγραμμάτων
  • Επιπλέον προσόν η καλή γνώση προγραμμάτων παρουσίασης όπως Photoshop, InDesign κ.λπ.
  • Ευελιξία στο σχεδιασμό και ευχέρεια στη σύνθεση
  • Συνέπεια σε χρονοδιαγράμματα

Ο μισθός είναι ανάλογος των προσόντων.

Παρακαλώ όπως το βιογραφικό και το portfolio να σταλούν στο ακόλουθο email:

petros@stamataris.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες  99679968