AD 8 code

Ζητείται άμεσα Γραμματέας

CKDM Ltd: Ζητείται άμεσα Γραμματέας – Λευκωσία

Διαφημιστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Βιομηχανική περιοχή Στροβόλου ζητά να προσλάβει άμεσα γραμματέα.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Παροχή διοικητικής υποστήριξης συμπεριλαμβανομένων συντονισμού και παρακολούθησης εργασιών και εκκρεμοτήτων, διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου, αλληλογραφίας, βάσης δεδομένων και αρχειοθέτησης (ετοιμασία επιστολών και άλλων εγγράφων).
  • Επικοινωνία με διευθυντές πόλεων σε καθημερινή βάση για την εξέλιξη των εργασιών και ενημέρωση λογισμικού προγράμματος και πελατών.
  • Επίβλεψη και διατήρηση της γενικής εμφάνισης του γραφείου με έμφαση του χώρου υποδοχής
  • Υποδοχή / εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών

Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή με άριστη γνώση προγραμμάτων Microsoft Office (Word,Excel,Outlook).
  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα
  • Υπευθυνότητα/ Πρωτοβουλία/ Συνέπεια
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Ωφελήματα

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Φιλοδώρημα αναλόγως των επιδόσεων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα (C.V) στο info.ckdm@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

‘Oλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές