AD 8 code

Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας σε Ιατρείο

Veincare Clinic: Ζητείται Ιδιαιτέρα Γραμματέας σε Ιατρείο – Λευκωσία

Ζητείται ιδιαιτέρα γραμματέας για ιατρείο εντός μεγάλης κλινικής της Λευκωσίας.

Προσόντα

-Σχετικός τίτλος σπουδών
-Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
-Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
-Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
-Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
-Πείρα σε παρόμοια θέση θεωρείται επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

-Προετοιμασία επιστολών
-Γενικά γραμματειακά καθήκοντα
-Διαχείριση ηλεκτρονικών μηνυμάτων (Email) και ταχυδρομείου
-Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων – ραντεβού
-Διαχείριση ηλεκτρονικού και μη αρχείου ασθενών
-Εισπράξεις από ασθενείς
-Επιμέλεια Ιατρείου/Γραφείου

Ωράριο: Πλήρης ή Μερική Απασχόληση

***Μισθός αναλόγως προσόντων.

Οι αιτήσεις μπορούν να υποβληθούν ηλεκτρονικά στην πιο κάτω διεύθυνση:

conkouyialis@yahoo.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”