AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας Ιατρείου

Ζητείται Γραμματέας Ιατρείου – Λευκωσία

Προσόντα

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας, εχεμύθεια, διακριτικότητα και ευγένεια
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και Microsoft Office (Word)
  • Πείρα σε παρόμοια θέση θεωρείται επιπρόσθετο προσόν αλλά όχι αναγκαίο

Καθήκοντα

  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα
  • Προετοιμασία επιστολών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών μηνυμάτων (Email) και ταχυδρομείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Διαχείριση ραντεβού
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού και μη αρχείου ασθενών (ΓΕΣΥ και προγράμματος Ιατρείου)
  • Filing εξετάσεων ασθενών
  • Διαχείριση και είσπραξη από ασθενείς
  • Επιμέλεια Ιατρείου/Γραφείου

Ωράριο: Πλήρης ή Μερική Απασχόληση

Πλήρης απασχόληση: Καθημερινά εκτός απογεύματος Πέμπτης και Σαββατοκυρίακου από τις 8:00 μέχρι 13:00 και 16:00 μέχρι 19:00.

Μερική απασχόληση: Καθημερινά εκτός απογεύματος Πέμπτης και Σαββατοκυρίακου από τις 8:00 μέχρι 13:30 ή 16:00 μέχρι 19:00.

Θα προσφερθεί εκπαίδευση στο ιατρικό σύστημα του ιατρείου (μόνο μερική και βασική διαχείριση του προγράμματος).

Απολαβές αναλόγως προσόντων.

Σε περίπτωση ενδιαφέροντος παρακαλούμε, όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο ακόλουθο Εmail: iatreio-gyn@outlook.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”