AD 8 code

Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας: 2 Θέσεις Εργασίας

Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Το Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας ανακοινώνει την προκήρυξη δυο (2) θέσεων Βοηθών Λογιστικών Λειτουργών.

 Αρμοδιότητες

  • Τήρηση και παρουσίαση λογιστικών βιβλίων ή οποιωνδήποτε άλλων λογιστικών καταστάσεων και λογαριασμών.
  • Συμβολή στον οικονομικό έλεγχο των υπό υλοποίηση ερευνητικών σχεδίων και υποβολή σχετικών εκθέσεων.
  • Ετοιμασία εγγράφων προσφορών.
  • Έκδοση ενταλμάτων πληρωμής και επιταγών.
  • Εκτέλεση επιπρόσθετων λογιστικών καθηκόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο σχολής Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Επιτυχία στην εξέταση LCCI Accounting Higher Level ή σε άλλη ισότιμη εξέταση.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ικανότητα αποτελεσματικής συνεργασίας και επικοινωνίας, υπευθυνότητα, προσαρμοστικότητα σε δυναμικό περιβάλλον και οργανωτική ικανότητα.
  • Σχετική επαγγελματική πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Πακέτο Απολαβών και Ωφελήματα

  • Οι θέσεις είναι Πρώτου Διορισμού με αρχικό μηνιαίο μισθό €1,298.49.
  • 13ος μισθός.
  • Επιπρόσθετη ενθαρρυντική αμοιβή με βάση την απόδοση / επίτευξη των ετήσιων στόχων.
  • Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν το Σχέδιο Υπηρεσίας της Θέσης εδώ.

Οι αιτήσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά μέσα από τον σύνδεσμο εδώ.

Η τελευταία μέρα υποβολής αιτήσεων είναι η Παρασκευή, 31 Ιανουαρίου 2020

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και η διαδικασία επιλογής και πρόσληψης θα πραγματοποιηθεί με άκρα εχεμύθεια.

Για οποιεσδήποτε ερωτήσεις μπορείτε να επικοινωνήστε με το Γραφείο Ανθρώπινου Δυναμικού στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@research.org.cy.