AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Τεχνικού Ψυκτικoύ

SAcS Ltd: Ζητείται Βοηθός Τεχνικού Ψυκτικoύ – Λεμεσός

Η SAcS Ltd, μέλος του ομίλου GDL Green Energy, παρέχει από το 2011, άριστη τεχνική υποστήριξη στις εγκαταστάσεις εμπορικού και βιομηχανικού κλιματισμού Carrier στην κυπριακή αγορά και πρόσφατα και στην εταιρεία – κολοσσό Panasonic. Η εταιρεία δίνει έμφαση στις ιδιαίτερες κλιματολογικές συνθήκες της Κύπρου, τις οποίες παρακολουθεί και μελετά συνεχώς, προσαρμόζοντας ανάλογα τις ανάγκες συντήρησης των
εγκατεστημένων συστημάτων. Η εταιρεία έχει ως έδρα τη Λεμεσό με Παγκύπρια δραστηριοποίηση.

Η εταιρεία ζητά Βοηθό Τεχνικού Ψυκτικoύ. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@geg.com.cy (σημειώνοντας τον τίτλο της θέσης για την οποία κάνουν την αίτηση) .

Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ / Τεχνικού
  • Προϋπηρεσία Προαιρετική
  • Ξένες Γλώσσες – Αγγλικά

Πρόσθετες Ικανότητες:

  1. Ηλεκτρολογικές – Υδραυλικές – Μηχανολογικές γνώσεις
  2. Ικανότητα πρόληψης μέτρων ασφαλείας
  3. Υπευθυνότητα, Συνέπεια, Ευελιξία
  4. Ευγένεια, Μεθοδικότητα
  5. Δίπλωμα οδήγησης

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα:

  1. Βοηθητικός ρόλος στον υπεύθυνο τεχνικό συντήρησης.
  2. Συμμετοχή στις διαδικασίες επισκευής/συντήρησης και αναβάθμισης συστημάτων ψύξης και κλιματισμού.
  3. Εντοπισμός και επισκευή βλαβών, σε συνεργασία με τον Α’ Τεχνικό.
  4. Έλεγχος & οργάνωση απαραίτητων εργαλείων & υλικών.
  5. Ομαλή και άρτια διεξαγωγή των εργασιών συντήρησης.
  6. Συντήρηση και καθαριότητα τεχνικού εξοπλισμού, εξωτερικού συνεργείου.

Στόχοι / Σκοποί:

  1. Βελτίωση ποιότητας εργασίας
  2. Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τον πελάτη