AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Isfield Hospitality Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λάρνακα

Η Isfield Hospitality LTD η οποία εδρεύει στην Λάρνακα & ασχολείται με την παροχή τουριστικών υπηρεσιών σε ταξίδια περιπέτειας σε όλο τον κόσμο καθώς και υπηρεσίες φιλοξενίας κατά τους Ολυμπιακούς Αγώνες , ζητά να προσλάβει ένα άτομο για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ- ACCOUNTING ASSISTANCE

Γενικά καθήκοντα & Ευθύνες

  • Καταχώρηση τιμολογίων εξόδων αγορών και άλλων λογιστικών εγγραφών
  • Τιμολόγηση
  • Πληρωμές προμηθευτών-τράπεζες
  • Γενικές εργασίες Λογιστηρίου
  • Ότι άλλο ζητηθεί από την Διεύθυνση που αφορά το Οικονομικό Τμήμα

Απαιτούμενα Προσόντα & Δεξιότητες

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Πτυχίου με κατεύθυνση Λογιστική ή συναφή κλάδο
  • Προϋπηρεσία 1 έτους
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (word,excel,outlook)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα , υπευθυνότητα, εχεμύθεια
  • Δυνατότητα για ταξίδια στο εξωτερικό.
  • Προσαρμοστικότητα και διάθεση συνεργασίας στα πλαίσια μια πολυεθνικής ομάδας εργασίας.

Ο/ Η εργαζόμενος / η θα απασχολείται με πλήρες ωράριο στα γραφεία της εταιρίας στην Λάρνακά και θα αναφέρεται στην προϊστάμενη του λογιστηρίου.

Μισθός αναλόγως προσόντων με σημαντικές δυνατότητες εξέλιξης.

Βιογραφικά στα Αγγλικά να αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση :  accounting@isfield.eu  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές και θα απαντηθούν εφόσον περιέχουν διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.  Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πρόσβαση σε ηλεκτρονικό υπολογιστή με εφαρμογές ηλεκτρονικής σύσκεψης ( skype – zoom ) διότι σε περίπτωση αρχικής επιλογής η πρώτη συνέντευξη θα είναι μέσω υπολογιστή.