AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες Παραγωγής και Συσκευασίας

M&M Picnic (Food Distributors) Ltd: Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες Παραγωγής και Συσκευασίας – Αμμόχωστος

Η εταιρία M&M PICNIC  (FOOD DISTRIBUTORS ) LTD ζητά εργάτες/ εργάτρια  παραγωγής / συσκευασίας για πλήρη απασχόληση στην επαρχία Αμμοχώστου.
Προσόντα:
  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Καλή κατάσταση υγείας.
  • Γνώσης Ελληνικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και συνέπεια στην εργασία.
Καθήκοντα:
  • Έχει την ευθύνη για την ορθή εκτέλεση των καθηκόντων του με σκοπό να κόβεται και να συσκευάζεται η απαιτούμενη ποσότητα προϊόντων.
Μισθός αναλόγως  προσόντων.

Πενθήμερη εργασία.

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων στην ηλεκτρονική διεύθυνση amichaelofficepicnic@gmail.com  αναφέροντας τη θέση ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ /  ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ – ANERGOSJOBS.COM.
Παρακαλώ επικοινωνήστε για περισσότερες πληροφορίες στο τηλ. 23811190 Δευτέρα- Παρασκευή 8:00πμ – 4:30μμ.  Κ.Δήμητρα Μιχαήλ.