AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Προσωπικός Βοηθός

Σύμβουλοι Δημοσιότητας ΓΝΩΡΑ Λτδ: Ζητείται Γραμματέας/ Προσωπικός Βοηθός – Λευκωσία

Η Σύμβουλοι Δημοσιότητας ΓΝΩΡΑ ΛΤΔ, μια δυναμική εταιρεία επικοινωνιών και εκδόσεων, θέλει να προσλάβει γραμματέα / προσωπικό βοηθό.

Η θέση αυτή έχει δημιουργηθεί με σκοπό την μερική απασχόληση, από Δευτέρα έως Παρασκευή με προοπτική να εξελιχθεί σε πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή και διοικητική υποστήριξη
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση εισερχόμενης-εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Επιμέλεια και συντονισμός συναντήσεων στα γραφεία της εταιρείας
  • Παραγγελία αναλώσιμων και λοιπών ειδών γραφικής ύλης και μη
  • Έλεγχος και συντονισμός καλής λειτουργίας του γραφείου

Προσόντα:

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσαρμοστικότητα, προθυμία, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

ΑΙΤΗΣΗ

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@gnora.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 20 Ιανουαρίου, 2020.