AD 8 code

Vakanas Insurance Αgents and Consultants Ltd: Θέση Εργασίας

Vakanas Insurance Αgents and Consultants Ltd: Ζητείται άτομο για Εξυπηρέτηση Πελατών – Λεμεσός

Vacancy Details/ Λεπτομέρειες Αγγελίας

Το ασφαλιστικό γραφείο Vakanas Insurance Agents & Consultants Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα των ασφαλιστικών συμβουλευτικών υπηρεσιών, με έδρα την Λεμεσό ζητά να προσλάβει άτομο για εξυπηρέτηση πελατών εντός και εκτός γραφείου. Το ατομό αυτό πρέπει να είναι πρόσχαρο με θετική ενέργεια και να είναι έτοιμο να εργαστεί και να μάθει αρκετές γνώσεις σε σχέση με τον ασφαλιστκό κλάδο. Είμαστε βέβαιοι ότι το εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και ομαδική συνεργασία μεταξύ των συναδέλφων δημιουργούν τα θεμέλεια για μια ευχάριστη επαγγελματική απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γνώση Ρωσσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών. (Microsoft Package)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Αδεια Οδήγησης

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση Πελατολογίου εντός και εκτός γραφείου.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση antonis@vakanasinsurances.com με την ένδειξη «ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ – ANERGOSJOBS.COM».

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 99464817