AD 8 code

Ζητείται Επόπτης/τρια Παραγωγής (μισθός €1.300 – €1.600)

Blue Island Plc: Ζητείται Επόπτης/τρια Παραγωγής – Λευκωσία

Η εταιρεία Blue Island Plc, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού, ενδιαφέρεται να προσλάβει Επόπτη/τρια Παραγωγής στο συσκευαστήριο της στη Βιομηχανική Περιοχή Στροβόλου στη Λευκωσία.

Καθήκοντα

  • Εποπτεία των διαφόρων τμημάτων παραγωγής και μεταποίησης φρέσκων ψαριών
  • Ετοιμασία και συσκευασία παραγγελιών
  • Παραλαβή και φύλαξη φρέσκων ψαριών
  • Έναρξη εργασίας η ώρα 3 π.μ.

Προσόντα

  • Συνέπεια, πειθαρχία, υπευθυνότητα και ομαδικότητα
  • Γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Πτυχίο ή Δίπλωμα στους κλάδους Ιχθυολογίας, Τεχνολογίας Τροφίμων, Βιολογίας, Χημείας Τροφίμων, MarineBiologist ή άλλο συναφή κλάδο, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν, καθώς επίσης και η προϋπηρεσία σε παρεμφερές αντικείμενο.

Απολαβές

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Ο μισθός κυμαίνεται από €1,300 – €1,600, αναλόγως προσόντων.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@blue-island.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φαξ 22513553.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 22515763.