AD 8 code

Ζητείται Βοηθός σε οδοντιατρείο

Dr. Alexis Loizou – Dental Care: Ζητείται Βοηθός σε οδοντιατρείο – Λευκωσία

Ζητείται Βοηθός σε οδοντιατρείο στο κέντρο της Λευκωσίας για μερική απασχόληση / part time, απογεύματα, σε πενθήμερη βάση.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και καθαριότητα ιατρείου.
  • Καταχώρηση δεδομένων στον Η/Υ.
  • Υποστήριξη ιατρού κατά την διάρκεια της θεραπείας.
  • Αποστείρωση εργαλείων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προσεγμένη εμφάνιση, ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα, με υπευθυνότητα και γρηγοράδα στην εκτέλεση εργασιών.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και microsoft office.
Γίνονται δεκτές οι αιτήσεις με βιογραφικό και cover letter στο email: dr.alexisloizou@gmail.com
με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”