AD 8 code

Ζητείται Sales and Office Administrator

Volcano Stores: Ζητείται Sales and Office Administrator – Λευκωσία

VOLCANO STORES

Τα Volcano Stores, αναπτύσσονται και ζητούν να προσλάβουν Sales and Office Administrator με έδρα το κατάστημά τους στην Λεωφ. Στροβόλου στη Λευκωσία.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Άριστη επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου κατά κανόνα με στόχο την πλήρη ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες που προσφέρει η εταιρεία δημιουργώντας μια πολύ καλή σχέση με τους πελάτες.
  • Δημιουργία και αποστολή τόσο τυποποιημένων όσο και ειδικών προσφορών πωλήσεων  καθώς και άλλο ενημερωτικό υλικό ζητηθεί προς τους πελάτες.
  • Ολοκλήρωση όλων των απαιτούμενων follow up με στόχο την σωστή και ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Δημιουργία και παροχή του απαραίτητου reporting και της απαραίτητης υποστήριξης στο τμήμα πωλήσεων της εταιρείας (Δελτία Αποστολής, Προσφορές, Stock, Marketing material).
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης και διαχείρισης του γραφείου (Τηλεφωνικές κλήσεις, αλληλογραφία, ενημέρωση ιστοσελίδας).

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας, επαγγελματισμός και συνέπεια.
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες.
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα της εξυπηρέτησης πελάτων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Άριστη γνώση των ηλεκτρονικών υπολογιστών και προγραμμάτων MS Office, εμπειρία λογισμικού ERP (Cycom), ιστοσελίδας.
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλου σχετικού κλάδου θα θεωρείται ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας.
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Η εταιρία προσφέρει ένα πολύ ανταγωνιστικό και ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Για περισσότερες πληροφορίες και για να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 22757576 ή/και στο info@volcanostores.com το αργότερο μέχρι τις 2 Φεβρουαρίου 2020.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Τα άτομα που θα ειδοποιηθούν θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.