AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

SYNTHESIS Center for Research and Education Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή επισκεπτών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας
  • Γραμματειακή υποστήριξη στον Γενικό Διευθυντή
  • Λογιστική διαχείριση & αρχειοθέτηση τιμολογίων, πληρωμών, αποδείξεων κλπ
  • Διαχείριση παραγγελιών για γραφική ύλη και αναλώσιμα
  • Μέριμνα για την καθαριότητα & εύρυθμη λειτουργία του γραφείου
  • Διεκπεραίωση συναφών γραμματειακών καθηκόντων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Εμπειρία σε λογιστική & τήρηση βιβλίων (book-keeping)
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Πολύ καλή διαχείριση χρόνου
  • Επικοινωνιακή & ευχάριστη προσωπικότητα

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων
  • Διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Προοπτική επαγγελματικής ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα  και επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος στο careers@synthesis-center.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” έως τις 13 Ιανουαρίου 2020