AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνη/ος Υποδοχής

Cosmetic Derma Medicine: Ζητείται Υπεύθυνη/ος Υποδοχής – Λεμεσός

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά άτομο για την θέση Υπεύθυνη/ο Υποδοχής
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης
  • Οργάνωση, συνέπεια,υπευθυνότητα
  • Διάθεση για συνεχή εκπαίδευση
  • Πολύ καλή επικοινωνιακή ικανότητα στο τηλέφωνο,email και διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών και ικανότητα για εργασία σε ένα ομαδικό περιβάλλον
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν
Καθήκοντα
  • Διαχείριση των τηλεφωνικών κλήσεων και διαχείριση ραντεβού
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Οργάνωση της γραμματείας και του χώρου της υποδοχής
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευχέρεια στις δημόσιες σχέσεις
  • Γνώση υπολογιστών (MS Office Excel και Word)
Παρακαλούμε,αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο kkarousou@cosmeticdermamedicine.gr
με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
Tel. 96388638