AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Βοηθός του Διευθυντή

AGAC Contracting Ltd: Ζητείται Γραμματέας/ Βοηθός του Διευθυντή – Λευκωσία

Η εταιρεία μας με έδρα την Λευκωσία, AGAC Contracting Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη Γραμματέα/ βοηθό του Διευθυντή για πλήρη και μόνιμη απασχόληση.

Γραμματέα/ βοηθός του διευθυντή

Θα είναι υπεύθυνη για την καθημερινή παρακολούθηση των εργασιών σε συνεργασία με τον διευθυντή, την καταχώρηση  καθημερινά στο λογισμικό των δελτίων αγοράς υπηρεσιών και υλικών, θα συνεργάζεται με τους λογιστές της εταιρείας για ετοιμασία των monthly and yearly tax, income and expenditure reports.

Προσόντα:

  • 3 – 10 χρόνια μέγιστη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ και σχετικών προγραμμάτων (Excel, Word, Power Point κλπ.)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Οργανωτικές ικανότητες και άνεση στην επικοινωνία
  • Ευχέρεια στη γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και αφοσίωση
  • Βασικές γνώσης λογιστικής (εάν έχει LCCI Level2 θα προτιμηθεί)

Βασικά Καθήκοντα:

  • Βοήθεια στον διευθυντή για την οργάνωση γραφείου
  • Διαχείριση email και τηλεφωνικού κέντρου
  • Ετοιμασία επιστολών και άλλων εγγράφων
  • Επικοινωνία με πελάτες, επιβλέποντες, προμηθευτές, υπεργολάβους και άλλους συνεργάτες για την ομαλή και επαγγελματική διεξαγωγή των εργασιών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Οργάνωση συναντήσεων με πελάτες και συνεργάτες
  • Χρήση προγραμμάτων για καταχώρηση πληροφοριών για έξοδα και έσοδα για κάθε project/ έργο

Ωφελήματα:

  • Μισθός ανάλογα με τα προσόντα και πείρα
  • Φιλοδώρημα αναλόγως των επιδόσεων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε προγράμματα υπολογιστή, λογιστικά, και οτιδήποτε συμφωνηθεί προηγουμένως με τον διευθυντή
  • Προοπτική για καριέρα σε εταιρεία με όραμα που έχει ιδρυθεί από Πολιτικούς Μηχανικούς οι οποίοι έχουν εργαστεί σε μεγάλες εταιρείες του contracting and development

Ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα (C.V.) στο agac.contractor@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως εμπιστευτικές.