AD 8 code

Ζητείται Διανομέας & Βοηθός Αποθήκης (Διπλός Ρόλος)

CNF Trading Ltd: Ζητείται Διανομέας & Βοηθός Αποθήκης (Διπλός Ρόλος) – Λευκωσία

Η Εταιρεία CNF Trading που δραστηροποιείται στον τομέα του εμπορίου προϊόντων ευρείας κατανάλωσης, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Διανομέα & Βοηθού Αποθήκης (Διπλός Ρόλος) προς πλήρη απασχόληση στην έδρα της Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Ετοιμασία και παράδοση παραγγελιών
  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων από/προς το όχημα διανομής
  • Στοίβασμα των προϊόντων στα ράφια των πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Κάτοχος Άδειας Οδήγησης (Κανονική) – Απαραίτητο προσόν
  • Απαραίτητη Ελληνική γλώσσα
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, ταμείο αδειών, και 13ος μισθός.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το Βιογραφικό Σημείωμα τους στο email: info@cnf-trading.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την 17η Ιανουαρίου 2020. Τηλεφωνικώς μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 99668813.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.