AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου

Ζητείται Βοηθός Οδοντιατρείου – Λάρνακα και Λευκωσία

Ζητείται βοηθός οδοντιατρείου για μόνιμη εργασία 3/5 την βδομάδα Λευκωσία και 2/5 Λάρνακα.

Δευτέρα – Τρίτη – Τετάρτη Λευκωσία (Έγκωμη) και Πέμπτη – Παρασκευή Αραδίπου

Ωράριο 12-19 Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή 10-14 Τετάρτη.

Προσόντα

  • Γνώσεις Η/Υ (word , excel , email) – Βασικά
  • Γνώσεις Αγγλικών (ομιλία και γραφή) – Πολύ καλή
  • Υπομονετικό άτομο με όρεξη να μάθει νέες γνώσεις
  • Άδεια οδήγησης και δυνατότητα μετακίνησης στο χώρο εργασίας

Καθήκοντα

  • Αποστείρωση εργαλείων και χώρου , καθαριότητα και τακτοποίηση χώρου και υλικών
  • Βασικά γραμματειακά καθήκοντα
  • Επικοινωνία με τον κόσμο
  • Βασική παροχή βοήθειας στην οδοντιατρική καρέκλα

Μισθός: Πρώτος μισθός 800 μεικτά (συνολικός)

Αιτήσεις στο dentalaply@yahoo.gr  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” CV και σύντομη εκδήλωση ενδιαφέροντος