AD 8 code

Demetriades Group: Θέση Εργασίας

Demetriades Group: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

H Demetriades Group of Companies  αναζητά Βοηθό Λογιστηρίου.

Καθήκοντα

  • Καθημερινή παρακολούθηση και ανάμειξη στον συντονισμό όλων των διεργασιών και διαδικασιών του τμήματος Λογιστηρίου,
  • Καταχώρηση παραστατικών και τιμολογίων  στο ERP,
  • Πληρωμές – Εισπράξεις Πελατών – Προμηθευτών και συμφιλίωση υπολοίπων
  • Συντονισμός Πελατών,
  • Κινήσεις Τραπεζών

Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος Intermediate LCCI
  • Βασικές Γνώσεις Λογιστικής
  • Δυναμικός χαρακτήρας  και ικανότητα  αποτελεσματικών  διαπραγματεύσεων.
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Σωστή χρήση του λόγου
  • Γνώση Ηλεκτρονικών υπολογιστών (word & excel)

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό άμεσα στη Διεύθυνση Ανθρωπίνου Δυναμικού του Ομίλου Δημητριάδη μέσω email στο stella@demetriadesgroup.com με τίτλο:”Βοηθός Λογιστηρίου – ANERGOSJOBS.COM”

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.