AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης

Σώζος Ιορδάνου & Υιός Λτδ: Ζητείται Λειτουργός Αποθήκης – Πάφος

Η Εταιρία Σώζος Ιορδάνου & Υιός ΛΤΔ (SOZOS Tools + Hardware) δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και εμπορεία ηλεκτρικών εργαλείων, εργαλείων χειρός, εξαρτημάτων, αξεσουάρ και υλικών από το 1976. Αντιπρόσωπος μεγάλων διεθνών κατασκευαστών, επίσημος μεταπωλητής σε πάνω από 170 μάρκες & 45,000 προϊόντα.

Ως Λειτουργός Αποθήκης θα βοηθάς στης καθημερινές λειτουργίες της εταιρίας που αφορούν τα προϊόντα, τις πληροφορίες τους και την ταξινόμηση τους.

Αρμοδιότητες

  • Τακτοποίηση Αποθηκών & Αναπληρώσεις Ραφιών
  • Χρήση μηχανογραφικών συστημάτων
  • Καταχώρηση προϊόντων στο σύστημα
  • Ενημέρωση περιγραφών και προδιαγραφών προϊόντων
  • Επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες
  • Εκτέλεση γενικών γραφειακών καθηκόντων
  • Τήρηση όλων των εσωτερικών διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση Η/Υ και επαφή με νέες τεχνολογίες
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Άριστη Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας με ευελιξία και προσαρμοστικότητα

Προσφέρουμε

  • Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικού στο info@sozos.eu. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήστε μαζί μας στο 26910569.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης, προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.