AD 8 code

Ζητείται Λογιστής / Λογίστρια

Cleverpath Holdings Ltd: Ζητείται Λογιστής / Λογίστρια – Λάρνακα

H Megabet Plus, η μεγαλύτερη αλυσίδα υπηρεσιών στοιχήματος στην Κύπρο, ζητά για άμεση πρόσληψη Λογιστή / Λογίστρια για μόνιμη απασχόληση με ελάχιστη εμπειρία 3 χρόνων.

Καθήκοντα:

  • Διατήρηση λογιστικών αρχείων.
  • Τη σύνταξη των μηνιαίων ή των ετήσιων λογαριασμών.
  • Την ολοκληρωμένη σύνταξη των αναφορών που προορίζονται για τον οικονομικό διευθυντή
  • Την υπογραφή και έκδοση του ισολογισμού
  • Τη συνεργασία με τη διεύθυνση της εταιρείας και την πρόταση λύσεων οικονομικής πολιτικής που θα ωφελήσουν την εταιρεία

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Accounting (κάτοχος Master προαιρετικό) ή πιστοποιητικό LCCI Higher Accounting.
  • Απαραίτητη εμπειρία 3 χρόνων σε λογιστήριο.
  • Πολύ καλή γνώση της επεξεργασίας και ανάλυση οικονομικών αναλύσεων.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια και υπευθυνότητα.

Βιογραφικά όπως αποσταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@megabetplus.co με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 15/01/20.

Όλα τα βιογραφικά θα διαχειριστούν με αυστηρή εμπιστευτικότητα και οι υποψήφιοι της δεύτερης φάσης αξιολόγησης (συνεντεύξεις), θα ειδοποιηθούν τηλεφωνικά.