AD 8 code

Landas Colour Ltd: Θέση Εργασίας

Landas Colour Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος Λειτουργίας γραμμής παραγωγής

Περιγραφή θέσης

  • Οργάνωση προγράμματος παραγγελιών και παραδόσεων εβδομάδας και ημερήσια ενημέρωση του προγράμματος.
  • Προγραμματισμός, συντονισμός και επίβλεψη παραγωγικής διαδικασίας (Προετοιμασία, Συντονισμός, Οργάνωση, Εκτέλεση).
  • Υπεύθυνος για την επικοινωνία και προγραμματισμό με τον πελάτη.
  • Συντονισμός και τήρηση διαδικασιών του τμήματος (οργάνωση και διαχείριση του χώρου ανάλογα με τον όγκο των παραγγελιών).
  • Οργάνωση και έλεγχος του προσωπικού του τμήματος βάση των καθημερινών καθηκόντων του.
  • Υποβολή προτάσεων στη διοίκηση για αλλαγές και βελτιώσεις στη διαδικασία παραγωγής.
  • Πολύ καλή συνεργασία με τα εμπλεκόμενα τμήματα.
  • Διαχείριση όλων των απαραίτητων λειτουργιών και έλεγχος εφαρμογής διαδικασιών.

Προφίλ υποψηφίου

  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ – Microsoft Office (Word, Excel).
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία, αναλυτική σκέψη.
  • Ηγετικές ικανότητες για την καθοδήγηση του προσωπικού, και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων που πιθανόν προκύψουν.
  • Εργατικότητα, πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα να μαθαίνει γρήγορα.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ορθή διαχείριση του χρόνου στα πλαίσια της ποιοτικής και παραγωγικής απόδοσης.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών πέραν των τυπικών καθημερινών ευθυνών.
  • Εμπειρία υποστήριξης παραγωγικών διαδικασιών σε εργοστασιακό περιβάλλον θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών!

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 10/1/20 στο emailsophia@landascolour.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

 Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Η εταιρεία θα ενημερώνει τηλεφωνικά μόνο τους υποψηφίους των οποίων τα προσόντα ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.