AD 8 code

ΕΤΕΧ Ltd: Θέση Εργασίας

ΕΤΕΧ Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Λογιστηρίου

Η ΕΤΕΧ Ltd εταιρεία με έδρα την Παλλουριώτισσα, όπου ασχολείται με το εμπόριο ανταλλακτικών αυτοκινήτων, ζητά άτομο για τη θέση Λειτουργού Λογιστηρίου για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα LCCI Higher ή/και πτυχίο Λογιστικής
  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (Excel, Word)

Γνώση Cycom/JD Edwards θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν:

Αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα της εταιρείας
  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων και αρχείων
  • Καταγραφή και αρχειοθέτηση των εγγραφών και των αρχείων
  • Μηνιαία συμφιλίωση πιστωτών, χρεωστών,
  • Μηνιαία συμφιλίωση με τις καταστάσεις τραπεζών
  • Βοήθεια στη προετοιμασία ΦΠΑ και Payroll
  • Ετοιμασία εντύπων και καταστάσεων

Απολαβές

Μισθός αναλόγως πείρας και προσόντων & 13ος μισθός

22 μέρες πληρωμένη ετήσια άδεια

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο etexaccounts@etex.com.cy και να αναγράφεται η θέση “Λειτουργός Λογιστηρίου – ANERGOSJOBS.COM”