AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Στην εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ, η κινητήριος δύναμη μας είναι οι άνθρωποι, έτσι και γι’ αυτό, αναζητούμε υποψήφιους για την θέση Βοηθός Αποθήκης με κύριες αρμοδιότητες:

Καθήκοντα:

  • Παραλαβές και φορτώσεις προϊόντων.
  • Προετοιμασία και έλεγχος παραγγελιών.
  • Καθαριότητα.
  • Τακτοποίηση προϊόντων.

Προσόντα:

Τα βασικά προσόντα του υποψηφίου θα πρέπει να είναι τα ακόλουθα:

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν.
  • Άριστη γνώση ελληνικών και γνώση αγγλικών.
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ακεραιότητα.
  • Γνώση χρήσης fort-lift απαραίτητη.
  • Άδεια χρήσης fork-lift έξτρα προσόν.

Δεξιότητες:

  • Διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Διαχείριση και επίλυση προβλημάτων.
  • Προνοητικότητα.

Προσφέρονται:

  • Μόνιμη απασχόληση.
  • 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις, να αποστέλλουν το βιογραφικό σημείωμα τους, στο hr@sofocleskyprianou.com αναφέροντας συγκεκριμένα την θέση που αφορά η αίτηση.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 22442444