AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Occhio Hospitality Group: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Το Occhio Hospitality Group ζητά να προσλάβει ένα ευχάριστο και υπεύθυνο άτομο για να καλύψει τη θέση Αποθηκάριου για τις αποθήκες του στη Λευκωσία.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και έλεγχος της παραλαβής εμπορευμάτων από τους προμηθευτές
  • Διαχείριση και έλεγχος της αποθήκευσης των παραληφθέντων εμπορευμάτων
  • Διαχείριση και έλεγχος αποστολής εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση ορθής λειτουργίας των αποθηκών βάσει των εταιρικών διαδικασιών
  • Παρακολούθηση της κίνησης των εμπορευμάτων και ενημέρωση των αρμοδίων τμημάτων
  • Εβδομαδιαία και μηνιαία  καταμέτρηση αποθηκών (stock take)
  • Καταχώρηση προϊόντων και τιμολογίων στο σύστημα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών